Jak narysować pudla

Jak narysować pudla

Wśród najczęściej zadawanych pytań jest “Jak narysować pudla?”. Istnieje kilka prostych kroków do naśladowania, a gdy już je poznasz, możesz błyskawicznie stworzyć uroczego małego krytyka swoich marzeń!

Krok pierwszy

Tworzenie uroczego rysunku pudla to prosty proces. Pierwszym krokiem jest narysowanie owalu dla głowy. Ten owal będzie miał dwa okręgi wewnątrz niego, jeden dla lewego oka i jeden dla prawego oka. Te dwa okręgi będą lekko pochylone w kierunku wnętrza głowy.

Następnym krokiem w rysowaniu pudla jest narysowanie pyska – cytat ten pochodzi od redaktora strony Eksperckie Porady. Pysk powinien być mały i mieć kształt odbicia okolic trzepaka. Powinien być również szeroki i rozciągać się od kości szczęki. Powinien znajdować się na tej samej wysokości co broda i rozciągać się aż do nosa.

Aby stworzyć futro na głowie pudla, narysuj drobne krzywe. Te krzywe powinny być rysowane od zewnętrznego zarysu twarzy i kontynuować aż do górnej części owalu. Futro pudla będzie miękkie i puszyste.

Następnie narysuj mały łuk po lewej stronie pyszczka pudla. Łuk powinien być lekko zakrzywiony, a góra boku powinna sięgać do linii brwi.

Następnie narysuj nogi pudla. Nogi powinny być tak szerokie jak uszy pudla. Powinny mieć wyboiste linie w połowie ciała, oraz lekko zakrzywioną linię na końcach przednich nóg. Powinny mieć również linię wewnątrz stóp.

Kolejnym krokiem w rysowaniu psa jest dodanie cieniowania. Cieniowanie będzie zależało od rodzaju futra i rasy psa. Upewnij się, że dodajesz jasne znaki dla łatwego wymazywania. Jeśli nie jesteś pewien jak to zrobić, możesz użyć ugniatanej gumki. Ugniatana gumka może być uformowana w cienki punkt z płaskimi krawędziami.

Krok drugi

Używając dwóch okręgów, możesz narysować pudla. Mają one dwie kropki wewnątrz okręgów, a także mały owal pod oczami. To nie jest trudny proces, ale trzeba zwrócić uwagę na szczegóły.

Oczy pudla są lekko zakrzywione do środka głowy, jak 3-listna koniczyna. Możesz też narysować jakieś ciekawe cienie. Pyszczek pudla jest małym łukiem po lewej stronie.

Ogon pudla ma końcówkę przypominającą bawełnę. Możesz też dorysować kokardkę lub jakieś drobiazgi, aby rysunek był ciekawszy. Możesz nawet dodać trochę trawy. Sierść pudla jest różowa, niebieska, brązowa lub czarna. Możesz też użyć farby lub ołówka, aby ją pokolorować.

Oczy pudla mogą być małe, ale ich włosy są puszyste. Możesz również narysować pudla z kreskówki, takiego jak Golden Retriever lub Chihuahua. Możesz też zgłosić swój rysunek do konkursów i pochwalić się swoim dziełem znajomym.

Pudel ma bardzo bystry i inteligentny temperament, co znajduje odzwierciedlenie w jego wyglądzie. Możesz narysować pudla w salonie, w muzeum, a nawet na zewnątrz na podwórku.

Oczy i nos pudla powinny być narysowane ołówkiem. Musisz upewnić się, że masz wyraźny zarys twarzy pudla. Dodatkowo można narysować falistą linię, aby narysować część tylnej nogi. Dobrze jest też sprawić, aby brwi pudla wyglądały na nieco skośne. Powinny być na tej samej wysokości co dolna część powiek.

Na koniec możesz narysować łapki pudla. Możesz użyć falistej linii, aby narysować dolną część łapek. Możesz też narysować linię wewnątrz łapki. Nogi pudla powinny być wystarczająco szerokie, aby pomieścić uszy.

Krok trzeci

W przeciwieństwie do typowego psa, głowa pudla jest bardziej owalna. Bardziej owalne są również jego uszy, które są bardzo długie i cienkie. Ich oczy są nieco skośnie ustawione w kierunku wnętrza głowy. Dzięki temu wyglądają jak odwrócona trójlistna koniczyna. Ich nos jest również odwróconym trójkątem.

W trzecim kroku rysowania pudla, narysujesz korpus. Ciało będzie miało kształt prostokąta. Narysujesz również nogi i stopy. Tylne nogi będą miały kształt owalu. Przednie nogi będą kołami.

Głowa powinna być kołem. Uszy powinny być długim cienkim prostokątem, z małym kółkiem na końcu. Narysujesz również falistą linię, aby narysować dolną część twarzy. Falista linia służy również do narysowania przednich nóg. Tylne nogi powinny mieć w środku linię.

Teraz jesteś gotowy, aby przejść do kroku czwartego. W tym kroku narysujesz fryzurę pudla. Włosy pudla będą długą zakrzywioną linią, która powinna sięgać do dużego koła ciała psa. Ta linia będzie również tworzyć brodę psa.

Włosy pudla zostaną wycieniowane, aby nadać im bardziej puszysty wygląd. Możesz użyć do tego kolorowych kredek. Możesz również użyć waty, aby dodać teksturę.

Następnie narysujesz nos pudla. Powinien być nieco większy niż owale dla oczu, ale nie powinien zachodzić na siebie. Powinien też mieć cienki owal podkreślający na środku. Powinieneś także narysować zakrzywioną linię w kształcie litery C dla policzka. Narysujesz również kufę pudla, która jest małym łukiem po lewej stronie.

Na koniec narysujesz ogon. Jest to kolejny prosty krok.

Krok czwarty

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w rysowaniu, czy profesjonalistą, pudel to zabawny i łatwy do narysowania pies. Pudle są często postrzegane jako snobistyczne i frywolne, ale w rzeczywistości są to bardzo inteligentne psy. Te urocze zwierzęta są często przedstawiane w fikcji jako kreskówki, kawiarnie, a nawet wieża Eiffla. Często są hodowane w standardowych rozmiarach i mogą być w różnych kolorach, w tym brązowym, szarym, a nawet różowym.

Zacznij rysować pudla, szkicując głowę i ciało. Najpierw narysuj okrąg dla głowy. Następnie narysuj zakrzywioną linię od dołu klatki piersiowej do dolnej czwartej części tylnej części ciała. W ten sposób powstanie szyja i dolna szczęka.

Następnie narysuj dwa okręgi dla oczu. Okręgi dla oczu powinny być małe i lekko nachylone do środka głowy. Oba okręgi powinny być oddalone od siebie o około półtora okręgu. Krąg po prawej stronie głowy powinien być mniejszy niż ten po lewej.

Następnie narysuj zaokrągloną linię dla ucha. W ten sposób powstanie kształt ucha. Zaokrąglona linia zamknie również ucho i łuk na skroni. Ostatnim krokiem jest narysowanie linii uśmiechu do pyska. W ten sposób dopełnimy fryzurę pudla.

Kolejnym krokiem jest narysowanie długiego owalu dla ogona. Użyj ołówka HB, aby narysować owal. Następnie narysuj dwie linie, aby przymocować ogon do tylnej części ciała psa. Możesz również narysować linię, aby połączyć przednie i tylne nogi. Najmniejsze kółka mogą być użyte do wskazania kostek na przednich łapach.

Krok piąty

Używając ołówka, kredki lub farby, narysuj głowę pudla. Głowa pudla powinna mieć mały łuk po lewej stronie głowy. Powinien on być podobny do odwróconej do góry nogami 3-listnej koniczyny. Narysujesz dwa koła dla oczu, a pod oczami odwrócony trójkąt dla nosa. Narysujesz też linię między oczami.

Następnie narysujesz tylne nogi psa. Tylne nogi powinny być narysowane jako owal. Powinny mieć linię wewnątrz łap, linię ciągnącą się w dół od górnej części ciała dla drugiej przedniej łapy oraz mały owal na dole przedniej łapy.

Na koniec narysuj ogon psa. Ogon szczeniaka powinien zaczynać się od krótkiej, zakrzywionej linii. Powinien kończyć się końcówką przypominającą bawełnę.

Używając tego samego konturu co głowa psa, narysuj korpus psa. Ciało psa będzie miało kształt owalu i powinno pasować do sierści na czubku głowy psa. Kontur możesz narysować w dowolnym kolorze. Może to być czarny, brązowy, szary lub opalony. Kontur może mieć dowolny kształt, np. trójkąta, trapezu lub koła.

Oczy pudla są również dobrym przykładem okrągłego kształtu. Powinny być małym łukiem po lewej stronie, ale lekko pochylonym w kierunku wnętrza głowy.

Należy również narysować pysk psa. Powinien on być prosty, ale nie za gruby. Powinien być lekko zakrzywiony w kierunku górnej części głowy. Powinien mieć również cień. Powinien też mieć mały język.

Jeśli czujesz się odważny, możesz przykleić watę nad futrem psa i użyć koralików lub naklejek, aby dodać trochę osobowości. Możesz również użyć innych sztuk i rzemiosła, takich jak brokat, aby dodać kolor do swojego pudla.

Podobne tematy